Strona główna » O firmie » Wydarzenia

Mikołajki miejskie z udziałem PEPEES S.A.

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. od wielu lat świadomie wspiera liczne akcje charytatywne. Polityka firmy w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu prowadzona jest na wielu obszarach, z których często jest to samodzielna inicjatywa pracowników, niejednokrotnie także jest to odpowiedź na prośby różnych organizacji i fundacji.
W tym roku z przyjemnością wsparliśmy Mikołajki miejskie, organizowane przez Miasto Łomża oraz Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych.

Dwudniowa impreza organizowana na Starym Rynku w Łomży to już trzecia edycja wydarzenia, mającego na celu wywołanie uśmiechu na twarzach najmłodszych mieszkańców miasta.
Organizatorzy zapewnili liczne atrakcje, z których warto wymienić spotkanie ze Świętym Mikołajem, elfami czy prawdziwymi reniferami. Drugi dzień imprezy to równie emocjonująca możliwość zjazdu z rampy na dmuchanych pontonach. Całość wydarzenia okraszona została odpowiednio dobraną muzyką oraz słodkimi upominkami, podkreślającymi jeszcze bardziej świąteczny charakter imprezy.
Mikołajki miejskie to doskonała możliwość pielęgnowania świątecznych tradycji, jak również integracji łomżyńskich przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.
Dzięki tak dużemu wydarzeniu, magia Świąt zagości w Łomży już w pierwszych dniach grudnia.
Z przyjemnością i satysfakcją wspieramy tegoroczną inicjatywę i już teraz mamy nadzieję na udział w podobnych wydarzeniach w kolejnych latach.

2017-12-05 10:32 Opublikował: Szymon Janucik