Strona główna » O firmie » Wydarzenia

PEPEES S.A Łomża włączając się w święto podlaskiego biznesu,

wsparło Białostocką Fundację Naszpikowani i jej podopiecznych

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw, na jubileuszowym wypieku mogliśmy zobaczyć logotypy firm, które wzięły udział w akcji „Zapal Świeczkę na Torcie”. Było to szczególne wydarzenie, tort liczył aż 100 świeczek, a dochód z ich sprzedaży zasilił Fundację Naszpikowani, która przygotuje paczki świąteczne dla dzieci chorych na białaczkę.
PEPEES S.A Łomża od wielu lat świadomie wspiera liczne akcje charytatywne, koncentrując się na działaniach, gdzie pomoc może być efektywnie wykorzystana. Od kilku lat regularnie wspieramy Kluby Sportowe, Szkoły oraz Fundacje, które niosą pomoc ludziom chorym.
Fundacja Naszpikowani pomaga osobom czekającym na przeszczep szpiku, pacjentom po przeszczepie i ich rodzinom oraz osobom chorym na białaczkę i inne choroby krwi. Organizuje akcje, podczas których promowana jest idea dawstwa szpiku i prowadzona jest rejestracja potencjalnych dawców.
Gala wieńcząca ranking, który honoruje najlepsze podlaskie firmy i podlaskich menedżerów, odbyła się w Białostockim Teatrze Dramatycznym.

2018-12-20 17:05 Opublikował: Przemysław Modzelewski