Strona główna » O firmie » Wydarzenia

PEPEES dla mieszkańców Łomży

Mamy przyjemność poinformować o naszym ponownym zaangażowaniu w prospołeczny projekt- drugi sezon Łomżyńskiej komunikacji Rowerowej. Władze Łomży planują uruchomienie systemu komunikacji rowerowej ŁoKeR na rzecz wygody mieszańców od 26 kwietnia do 1 listopada.

Pilotażowy projekt na tyle się sprawdził, że władze miasta ponownie podpisały umowę z firmą BikeU na uruchomienie systemu ŁoKeR. Ten półroczny okres funkcjonowania roweru miejskiego w naszym mieście pokazał, że to przedsięwzięcie było niezwykle trafione, gdyż zostało dobrze odebrane przez mieszkańców. ŁoKeR jest działaniem przyczyniającym się do promocji zdrowych i ekologicznych środków transportu oraz stanowi doskonałe uzupełnienie komunikacji miejskiej.
W systemie wprowadzono kilka usprawnień. Pracowano bardzo długo, aby dopasować się do nowych oczekiwań, do rozbudowy systemu, jak również nowych lokalizacji, które jeszcze bardziej będą spełniały oczekiwania łomżyniaków. Jednym z nowych rozwiązań, które wprowadzono w Łomży, to rower typu cargo,
z możliwością bezpiecznego przewożenia dzieci, jak również drobnych elementów, których za pomocą standardowych rowerów nie można byłoby przetransportować. Nie zabraknie także rowerów typu tandem do przejazdu dwóch osób.
Łomżanie będą mieli do dyspozycji 14 stacji, oraz planowany dalszy rozwój kolejnych. Spółka Pepees zaprasza do korzystania ze stacji sponsorskiej w lokalizacji Aleja Legionów/ Dworzec Miejski – 4Plus Centrum Handlowe Łomża. Przed wjazdem na teren siedziby naszej firmy, będzie znajdowała się stacja sponsorska Urzędu Miasta Łomża, która umożliwi naszym pracownikom wygodny dojazd do pracy. Z wielką przyjemnością angażujemy się w akcje prospołeczne, które niosą ze sobą tak pozytywne skutki zarówno dla naszego zdrowia jak i środowiska.

2019-04-26 09:24 Opublikował: Szymon Janucik