Strona główna » O firmie » Wydarzenia

PEPEES S.A Łomża “Wybitnym Eksporterem Roku 2018”

Z przyjemnością informujemy, iż Stowarzyszenie Eksporterów Polskich przyznało PEPEES S.A. Łomża nagrodę „Wybitny Eksporter Roku 2018” w kategorii Eksportowy Produkt Roku 2018 za eksport skrobi ziemniaczanej.
Tytuł jest wyrazem uznania za zaangażowanie w działalność eksportową, sprzyjającą budowaniu pozytywnego wizerunku polskich produktów za granicą.  Stowarzyszenie Eksporterów Polskich współpracując ze spółkami z całego kraju, skupia się na potrzebach eksporterów: na promocji polskiego eksportu oraz poszerzaniu wiedzy i umiejętności w zakresie tego typu działalności.
Każda zdobyta nagroda przynosi nam wiele satysfakcji. Cieszę się, że działalność firmy jest tak często doceniana, to z pewnością sprzyja budowie pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki w kraju i za granicą. Jestem dumny z każdego wspólnego sukcesu PEPEES S.A Łomża. – podkreśla Wojciech Faszczewski, Prezes Spółki
Uroczyste wręczenie medali odbyło się 22 listopada, 2018 roku, podczas XVI Kongresu Eksporterów Polskich. W Konkursie „Wybitny Eksporter Roku 2018” wzięli udział eksporterzy ze wszystkich regionów Polski. Patronat Honorowy nad Konkursem objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Marszałkowie Województw.

2018-12-20 17:50 Opublikował: Przemysław Modzelewski