Strona główna » O firmie » Wydarzenia

Porozumienie dla rozwoju

Wspólne prace badawczo – rozwojowe, współpraca przy opracowywaniu i wdrażaniu nowych technologii, doradztwo oraz konsultacje w dziedzinie nauki, zdobywanie funduszy na przedsięwzięcia rozwojowe. To główne, ale nie jedyne pola działań, jakie wyznaczyli sobie uczestnicy porozumienia podpisanego w łomżyńskim Ratuszu. Jest wśród nich firma PEPEES S.A.

Na zaproszenie prezydenta Łomży Mieczysława Czerniawskiego w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele dwóch łomżyńskich uczelni: Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości oraz Wyższej Szkoły Agrobiznesu, a także trzech firm: PEPEES S.A., Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy oraz De Heus Sp. z.o.o.

- To wielka satysfakcja brać udział w przedsięwzięciu, które firmują władze miasta, naukowcy oraz praktycy życia gospodarczego z trzech znakomitych w swoich dziedzinach firm – podkreśla Krzysztof Homenda, Członek Zarządu PEPEES S.A. – Mam nadzieję, że efektem współpracy będzie rozwój innowacyjności w naszej firmie oraz nowości produktowe, a co za tym idzie, umocnienie pozycji rynkowej PEPEES S.A.

Uczestnicy porozumienia zadeklarowali otwartość na współpracę także z innymi podmiotami, które chciałyby do niego przystąpić.

 

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości portali www.lomza .pl oraz www.4lomza.pl

2012-03-21 13:51 Opublikował: Szymon Janucik